Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

close
Lahofer

Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. a pod tímto názvem uvedla na trh první tři ročníky přívlastkových vín - 2003, 2004 a 2005. Rok 2006 byl pro společnost zlomovým díky dokončení a zprovoznění nového výrobního areálu v Dobšicích u Znojma. V souvislosti se změnou sídla změnila společnost i vlastní značku. T...

Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. a pod tímto názvem uvedla na trh první tři ročníky přívlastkových vín - 2003, 2004 a 2005. Rok 2006 byl pro společnost zlomovým díky dokončení a zprovoznění nového výrobního areálu v Dobšicích u Znojma. V souvislosti se změnou sídla změnila společnost i vlastní značku. Tu inspirovala postava dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera.

Vinařství LAHOFER se dnes opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, rozvíjenou pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. LAHOFER vyrábí vína především z hroznů z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín), část produkce hroznů navíc prodává ostatním výrobcům vína. Mezi ty nejvýznamnější patří společnosti Znovín Znojmo, Vínselekt Michlovský či Vino Hort.

Zobrazit

Lahofer Počet produktů: 26

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek